Logowanie

Wydarzenia

https://groups.csail.mit.edu/graphics/ProjectTimeLapse/?june=globalisation-essays how to write a mla essay
sygnet

watch W dniu 17 lutego 2017 Sąd zarejestrował zmianę nazwy spółki na Masterform sp. z o.o. Nie ulegają zmianie pozostałe dane Spółki, w szczególności numery KRS, NIP, REGON, siedziba spółki, numery rachunków bankowych). get link

sygnet

source Masterform wzieło udział w targach Offshore, w Aberdeen, w Wielkiej Brytani gdzie prezentowało swój autorski produkt - hydrauliczne pompy wysokociśnieniowe.sygnet

essay prompt transcendentalism W dniach source site 2-4 czerwca 2015 Masterfom prezentowało autorskie wyroby hydrauliki wysokociśnieniowej oraz możliwości obróbcze
metalu na 15-tej edycji targów Asian Oil, Gas & Petrochemical Engineering Exhibition w Kuala Lumpur.sygnet

enter site W dniach http://militarymamanetwork.org/main.php?google=custom-thesis-writing-service 20-25 kwietnia 2015 przedstawiciele Masterform S.A. wzięli udział w targach INTERMAT Paris we Francji. Prezentowali nasze wysokociśnieniowe pompy hydrauliczne i akcesoria Masterforce.sygnet

go W dniach best buy strategy analysis essays 11-14 marca 2015. przedstawiciele Masterform S.A. wzięli udział w targach EUROPORT 2015, Stambuł w Turcji. Prezentowali na nich nasze pompy, zawory oraz narzędzia hydrauliczne 700Bar.

understanding critiquing quantitative research papers nursing times


sygnet

http://ricettextorte.com/?for=spm-best-essay W dniach helping high school students with homework 14-16.10.2014r. prezentujemy nasze pompy, zawory oraz narzędzia hydrauliczne 700 bar na targach ExpoWelding w Sosnowcu.
Wszystkich zainteresowanych Państwa zapraszamy serdecznie na stoisko nr. 3 do Pawilonu ExpoSilesia.

https://groups.csail.mit.edu/graphics/ProjectTimeLapse/?june=my-favorite-person-essay


sygnet
„DOTACJE NA INNOWACJE-PASZPORT DO EKSPORTU”

Masterform S.A. decyzją Instytucji Zarządzającej otrzymała dofinansowanie projektu w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka,
Działanie 6.1 Paszport do Eksportu. Więcej informacji tutaj.


sygnet
https://groups.csail.mit.edu/graphics/ProjectTimeLapse/?june=my-ideal-job-essay DOLNOŚLĄSKI BON NA INNOWACJĘ

Dolnośląski Bon na Innowację to projekt współfinasowany przez UE. Powstał w wyniku potrzeby współpracy i współdziałania dolnośląskiej nauki i biznesu. Cieszy się dużym zainteresowaniem wielu firm. Oferuje przedsiębiorstwom dofinansowanie na realizację usług o charakterze badań przemysłowych, prac rozwojowych lub badawczo-rozwojowych prowadzonych przez uczelnie wyższe. Masterform SA otrzymała tego typu wsparcie, realizowane przez Politechnikę Wrocławską.

Przedmiotem finansowanej usługi będzie zbadanie wytrzymałości produkowanych w Masterform SA elementów pomp wysokociśnieniowych. Badanie polegać będzie na działaniu wysokim ciśnieniem hydraulicznym na elementy pomp do momentu wystąpienia zniszczenia. Próby zniszczeniowe pozwolą na określenie wartości ciśnienia niszczącego badanego detalu, co przełoży się na określenie współczynników bezpieczeństwa czyli koniecznych warunków zapewniających standardy bezpieczeństwa. Rezultatami takiej usługi będzie między innymi wzrost stopnia bezpieczeństwa i sprawności oferowanych elementów, co w konsekwencji zwiększy konkurencyjność zarówno testowanych wyrobów jak i podzespołów oraz pomp hydraulicznych.

Masterform SA wnioskując o dofinansowanie otrzymała maksymalną jego kwotę tj. 18 000zł.

sygnet
expowelding


ghostwriter book W dniach 14-16 października 2014 MASTERFORM SA weźmie udział w Międzynarodowych Targach Spawalniczych ExpoWelding 2014 w Sosnowcu.Prezentować będzie własne produkty – wysokociśnieniowe pompy hydrauliczne MASTERFORCE. Wystawa obejmie również narzędzia i akcesoria hydrauliczne zasilane pompami MASTERFORCE.

http://globalbusiness.kean.edu/study.php?for=mas-essay-competition Międzynarodowe Targi Spawalnicze ExpoWELDING 2014, będą trwały od 14 - 16 października 2014r. Zorganizowane zostaną na terenie Centrum Targowo-Konferencyjnego Expo Silesia w Sosnowcu. W poprzedniej edycji, w 2012r w imprezie wzięło udział 140 wystawców. Zaprezentowano 40 nowości branżowych. Ponad 4500 specjalistów z 13 krajów, reprezentujących spawalnictwo oraz dziedziny pokrewne, dzieliło się wiedzą i doświadczeniem.

english analytical essay

cosmetic surgery essays Udział MASTERFORM w imprezie zwiększy możliwości poszerzania oraz zdobywania rynku dla produktów MASTERFORCE. Będzie okazją do nawiązania kontaktów i współpracy w obszarze międzynarodowym. Znakomitym uzupełnieniem targów będzie 56. Naukowo-Techniczna Konferencja Spawalnicza pod hasłem: SPAWALNICTWO – ZAWSZE MOŻNA WIĘCEJ. Organizatorem konferencji jest Instytut Spawalnictwa. Każda impreza targowa daje szansę na zbudowanie nowej sieci Klientów, wzmocnienie współpracy z dotychczasowymi oraz poznanie nowości w branży.

see url

go to link Celem MASTERFORM jest docieranie z produktami do jak najszerszego grona zainteresowanych. Uczestnictwo w targach ExpoWelding 2014 daje taką szansę. Zapraszamy i zachęcamy Państwa do odwiedzenia zarówno targów jak i naszego stoiska. Więcej informacji na stronie targów

go to link


sygnet
Inno Drodzy Państwo, jesteśmy uczestnikami imprezy targowej InnoTrans w Berlinie w dn. 23-26.09.2014r.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska - MASTERFORCE nr. 609 w hali 23a.
Kontakt: Wojciech Morel, tel + 48 608 318 030


sygnet
Oferujemy Państwu pompę serii PC z większym, 20 litrowym zbiornikiem oleju. W ten sposób przy wydajnościach charakteryzujących pompę PC zwiększyliśmy ilość możliwych zastosowań. Nowa pompa umożliwia jednoczesne podłączenie kilku narzędzi o większej objętości.


sygnet
http://thehealingalliance.com/essay/essay-description-person.html Szanowni Państwo uprzejmie informujemy, że firma MASTERFORM S.A. bierze udział w targach HannoverMesse.
Targi odbywają się w dniach 7-11 kwiecień 2014. W przypadku Państwa zainteresowania spotkaniem z nami, prosimy o kontakt
z p. Wojciechem Morelem, numer tel. +48 608 318 030


sygnet
business plans uk Dnia 10 grudnia 2013 odbyło się spotkanie z partnerami biznesowymi w siedzibie spółki Masterform. Mieliśmy okazję przedstawienia i zaprezentowania naszym gościom działalności i obszaru Spółki, a przede wszystkim szerokiej gamy pomp i narzędzi hydraulicznych.
Szanowni Państwo, Zarząd Masterform S.A., pragnie serdecznie podziękować Państwu za udział w spotkaniu. To wydarzenie stworzyło okazję na kontynuowania oraz nawiązanie współpracy, dlatego też żywimy nadzieję, że zainteresowanie naszymi produktami i działalnością zakładu w niedalekiej przyszłości zaowocuje dalszym rozwojem naszych firm.
Jest nam bardzo miło, że mogliśmy gościć Państwa na spotkaniu w Masterform S.A. i zapraszamy do dalszej współpracy.